هنرستان فنی سروش اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان

صنایع چوب و مبلمان صنعت چاپ الکترونیک ماشین ابزار متالورژی مکانیک خودرو الکتروتکنیک(برق) تاسیسات مکانیکی  مکاترونیک 
کسب رتبه اول درهفدهمین دوره جشن ستارگان توسط هنرستان فنی سروش دربین هنرستان های استان اصفهان رابه کارکنان وهنرجویان این هنرستان تبریک عرض می نماییم 

           

معرفی رشته ها

در این مدت باقی مانده تا کنکور به چه چیزهایی بیشتر اهمیت دهیم؟

از اینجا به بعد باید انرژی اصلی خود را روی جمع بندی مطالب خوانده شده بگذارید. طبیعتاً تا اینجا مطالب گوناگونی را جداگانه خوانده اید و تست زده اید و آنها را یاد گرفته اید. اما موضوع اصلی که سال های اخیر خیلی روی آن مانور داده شده است، تست های ترکیبی است که فصل های مختلف را به هم مربوط می کنند. لازمه ی پاسخ دادن به این گونه سوالات این است که شما مطالب گوناگونی که خوانده اید و به شکل پراکنده اکنون در ذهن شما هستند، سامان دهی و طبقه بندی شوند تا بتوانید برای پاسخ دهی به ایده های جدید به راحتی ایده های قدیمی را که در طبقات منظمی از ذهن شما قرار دارند، به هم ارتباط دهید و حتی بتوانید ایده های جدیدی نیز از خود داشته باشید.

ادامه مطلب...

پیش ثبت نام هنرستان 98/99

ساده‌ترین روش برای یادگیری هنر عکاسی

تب عکاسی با همه گیر شدن اپلیکیشن‌های عکس محوری مثل اینستاگرام حسابی داغ است. با اینکه بسیاری بدون یادگیری سراغ این هنر می‌روند و بعد از کمی کلنجار رفتن با دوربین نتیجه مناسب را نمی‌گیرند اما عده‌ای هم هستند که به دنبال حرفه‌ای یاد گرفتن هنر عکاسی‌اند. ما در اینجا ساده‌ترین و ارزان‌ترین روش راه برای یادگیری هنر عکاسی را به شما آموزش می‌دهیم. اما چطور؟ ادامه را بخوانید.

نور را دریابید

از سایه‌ها و بازتاب‌ها یا نوری که به شی تابیده می‌شود دقت کنید. یا اینکه عکاسی در تاریکی محض را یاد بگیرید. عمده افراد در ابتدای قدم گذاشتن در مسیر عکاسی ساعات طلایی را که دو ساعت پایانی نور روز است خوب پیدا می‌کنند. با توجه به نور مستقیمی که در این برهه زمانی ایجاد می‌شود عکس شما عمق بیشتری می‌گیرد. البته به این معنا نیست حتما باید در این برهه زمانی عکاسی کنید و همچنان می‌توانید بهترین نور روز را پیدا کنید. در صورتی که نور به طور مستقیم از بالای سر بتابد تصویر زمخت به نظر می‌رسد.

ادامه مطلب...